Підвищення кваліфікації
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

20170302 122829 Нещодавно у Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» завершив роботу семінар з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Централізованої бібліотечної системи Святошинського району. Темою вдосконалення професійних знань стала одна з найпопулярніших форм популяризації документних фондів бібліотек – книжкова виставка: особливості розробки, актуалізація теми, інформаційного формату та дизайну.

Під час навчань провідний методист ЦБС «Свічадо» Олена Манятіна представила до уваги присутніх мультимедійну презентацію «Особливості розробки, дизайну та популяризації книжкової виставки»; ознайомила фахівців з креативними ідеями та творчим досвідом роботи українських та зарубіжних бібліотек з питань організації сучасних книжкових виставок. Під час заходу відбулась презентація книжкової виставки «Чарівна країна квітучої сакури», на прикладі якої Олена В'ячеславівна провела майстер-клас і надала практичні поради щодо організації та презентації виставки-експозиції.

Під час семінарських занять бібліотекарі обговорили тему провідних тенденцій в сучасній виставковій роботі бібліотек, шукали альтернативні концептуальні підходи до розробки та дизайну бібліотечних виставок, які дозволяють сформувати багатий спектр неповторних індивідуальних творчих форм і образів та визначають подальші напрямки експозиційного пошуку, творчий підхід до наочної форми роботи з книжковим фондом бібліотеки - книжковою виставкою.

Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).