Головна
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей.

Шановні користувачі!

Чи знаєте Ви, що таке бібліотека сьогодні? Як вона працює, чим живе, якою ресурсною базою забезпечена? Правильно зорієнтуватися в бібліотечному просторі Вам допоможуть ознайомчі екскурсії по бібліотеці, які проводять наші професіонали.Центральна районна бібліотека Святошина стане сучасним культурним та інформаційним простором

За ініціативи Департаменту культури КМДА та підтримки Вікторії Мухи - голови постійної Комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики у Києві стартував пілотний проект з оновлення столичних бібліотек. У Святошинському районі кардинальні перетворення відбудуться у Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи "Свічадо" (бульвар Р.Роллана, 13-в).

1 copyНа приміщення ЦРБ ЦБС "Свічадо" чекає капітальний ремонт, дизайнерське оформлення, відповідне меблювання, технічне оснащення та зонування бібліотечного простору - що дасть змогу запропонувати користувачам різноманітний комплекс послуг: сучасний 3-D кінотеатр для читачів, Kinect-ігри, відкритий доступ до літератури та електронних носіях, вільний доступ до мережі Інтернет, спеціальні автомати для самообслуговування користувачів, тощо.

2 copyУ бібліотеці буде створено комфортне середовище для реалізації культурних, освітніх, інформаційних та дозвілевих потреб громади: коворкінг - центр; фріланс та коучинг простір; лаунж-зони.

Сьогодні Центральна районна бібліотека активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

Шановні святошинці! Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

І...... сподіваємось, вже до кінця року ми зустрінемось в оновленій бібліотеці, яка стане справжнім майданчиком для спілкування, реалізації творчих ідей, навчання та відпочинку.


Вертикальний сад, 3-D кінотеатр та арт-терапія: столичні бібліотеки змінюють формат // Хрещатик. - 2017. - 16 червня (№63)

Читати статтю

Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).