Головна
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей.

Шановні користувачі!

Чи знаєте Ви, що таке бібліотека сьогодні? Як вона працює, чим живе, якою ресурсною базою забезпечена? Правильно зорієнтуватися в бібліотечному просторі Вам допоможуть ознайомчі екскурсії по бібліотеці, які проводять наші професіонали.



Центральна районна бібліотека Святошина стане сучасним культурним та інформаційним простором

За ініціативи Департаменту культури КМДА та підтримки Вікторії Мухи - голови постійної Комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики у Києві стартував пілотний проект з оновлення столичних бібліотек. У Святошинському районі кардинальні перетворення відбудуться у Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи "Свічадо" (бульвар Р.Роллана, 13-в).

1 copyНа приміщення ЦРБ ЦБС "Свічадо" чекає капітальний ремонт, дизайнерське оформлення, відповідне меблювання, технічне оснащення та зонування бібліотечного простору - що дасть змогу запропонувати користувачам різноманітний комплекс послуг: сучасний 3-D кінотеатр для читачів, Kinect-ігри, відкритий доступ до літератури та електронних носіях, вільний доступ до мережі Інтернет, спеціальні автомати для самообслуговування користувачів, тощо.

2 copyУ бібліотеці буде створено комфортне середовище для реалізації культурних, освітніх, інформаційних та дозвілевих потреб громади: коворкінг - центр; фріланс та коучинг простір; лаунж-зони.

Сьогодні Центральна районна бібліотека активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

Шановні святошинці! Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

І...... сподіваємось, вже до кінця року ми зустрінемось в оновленій бібліотеці, яка стане справжнім майданчиком для спілкування, реалізації творчих ідей, навчання та відпочинку.


Вертикальний сад, 3-D кінотеатр та арт-терапія: столичні бібліотеки змінюють формат // Хрещатик. - 2017. - 16 червня (№63)

Читати статтю

Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).