Електронні бібліотеки
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва
Універсальні

 

mirknig

www.mirknig.com

"Мир книг" - є найбільшим книжковим сайтом. Тут представлено більше 150000 книг і журналів. Щодня сайт поповнюється на 300 нових публікацій. Окремо розділені книги, журнали і аудіокниги. Мінімальна кількість реклами. Для скачування більшості матеріалів з сайту реєстрація не потрібна.


librus

www.librus.ru

Велика база електронних книг і журналів, представлених в мережі Інтернет. Щоденні оновлення, зручний рубрикатор і хмара тегов. Мінімальна кількість реклами. Для скачування матеріалів необхідна реєстрація.


all ebooks

www.all-ebooks.com

Крупна універсальна бібліотека з технічним нахилом. Докладний каталог. Можливість додавати свої книги. Значна кількість реклами. Для скачування матеріалів необхідна реєстрація.


kodges

www.kodges.ru

Велика універсальна інтернет бібліотека. Є розділи з аудіокнигами і відеоуроками. Останні надходження виділені в окремий підрозділ. Мінімальна кількість реклами. Для скачування матеріалів реєстрація не обов'язкова.


Гуманітарні
pedlib

www.pedlib.ru

Педагогічна бібліотека,  що постійно поповнюється. Багато книжок з літератури,   педагогіки, її прикладних галузях, а також наук медичного і гуманітарного циклів, що мають відношення до виховання і навчання дітей. 

Популярні і наукові видання, підручники, статті з періодики: педагогічна бібліотека - це фонд доступної кожному інформації.


studentam

www.studentam.net

Колекція учбової літератури з соціально-економічних і гуманітарних наук.


aup

www.aup.ru

AUP.Ru - Бібліотека економічної та ділової літератури. У бібліотеці розміщені електронні навчальні посібники, методичні матеріали і наукові монографії з питань економіки, фінансів, менеджменту і маркетингу на підприємстві. У окремому розділі публікуються учбові і наукові статті.


finbook

www.finbook.biz

Електронна бібліотека безкоштовних електронних книг з бізнесу, фінансів, економіки та суміжним темам.


elobook

www.elobook.com

Колекція посилань на книги з різних областей економіки і управління. Потрібна реєстрація.


juristlib

www.juristlib.ru

На сайті представлена колекція робіт російських учених-юристів, коментарі до кодексів, статті з періодичних видань по праву, підручники.


Художні

 

ukrlib

www.ukrlib.com.ua

Ukrlib це: найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка, окрім українських книг, містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські рефераті, короткі перекази змісту творів і ще багато іншого.  


e kniga

www.e-kniga.ru

Повні тексти художніх творів, класична література on-line.


lib

www.lib.ru

Електронна бібліотека Максима Мошкова. Класична і сучасна, російська і зарубіжна література, учбові матеріали, гумор. Музика, російський рок та інше.


proza

www.proza.ru

"Проза.ру" - національний сервер сучасної прози. Проза початківців і маловідомих авторів. Можливість опублікувати власні твори. Рецензії і відгуки, форум.


aldebaran

www.aldebaran.ru

Проект Альдебаран - найбільша електронна бібліотека on-line. Тут зібрана безкоштовна художня, учбова і технічна література та книги різних жанрів: детективи, фантастика, російська і зарубіжна література, вірші і поезія, любовні романи, дитяча література, жіноча література, фентезі і так далі.

У віртуальній Інтернет-бібліотеці Альдебаран ви можете викачати безкоштовні електронні книги, книги для КПК, а також почитати вірші і прозу он-лайн.


stihi

www.stihi.ru

Сервер надає авторам можливість вільної публікації і обговорення творів сучасної поезії. Публікація лірики, що присилається, рейтинги, інформація про авторів. Обговорення, чат. Літературний конкурс, огляди поезії від редактора.


litera

www.litera.ru

Літературні проекти - журнали, альманахи, інтерв'ю. Посилання на магазини, бібліотеки, мережеві видання, енциклопедії, видавництва, текстові архіви та інше.  


bookz

www.bookz.ru

Колекція безкоштовних книг в електронному варіанті. Зручний алфавітний пошук. Можливість прочитати або викачати книги, довідники, словники, журнали.


koob

www.koob.ru

Куб - електронна бібліотека, що об'єднуює книги по науковій і популярній психології, психотерапії, езотеріці, саморозвитку та ін. Анотації до книг, відомості про авторів. Форум.


feb web

www.feb-web.ru

Фундаментальна електронна бібліотека "Російська література і фольклор" (ФЕБ) - повнотекстова інформаційна система за творами російської словесності, бібліографії, науковим дослідженням та історико- біографічним роботам.

Особливості ФЕБ: точність представлення та опису інформації, системність формування, розвинуті засоби навігації та пошуку.


rvb

www.rvb.ru

Російська віртуальна бібліотека. Класична і сучасна література з авторитетних джерел із додаванням довідково-коментуючого апарату. Технологічні прийоми, програми, публікації.


fictionbook

www.fictionbook.ru

"Fictionbook" - електронна бібліотека. Література різних жанрів у форматах html, txt, rtf, rb і ін.


Науково-технічні
sci lib

www.sci-lib.com

Велика наукова бібліотека. Майже 2000 оцифрованих книжок з математики, фізики, біології, техніки, програмування та інш. Основний формат DjVu. На сайті діє форум для тих, хто шукає книги або сам публікує їх у мережі  


nehudlit

www.nehudlit.ru

НеХудожня бібліотека. Електронні копії книг з математики, фізики, хімії, біології, медицини, астрономії, геології, філософії та інших наук.


lib

www.techlibrary.ru

Технічна бібліотека. Книги розташовані в алфавітному порядку та за авторами. Закачування матеріалів з власного сервера. Мінімалістичний дизайн.


mister grey

www.mister-grey.narod.ru

Електронна технічна бібліотека. Представлені книги по електроніці, мікроконтролерам, програмуванню, цифровій обробці сигналів, нейронних мережах, системам автоматичного управління, моделюванню, дискретній математиці, метрології, CAD-системам, теорії вірогідності, мережам передачі даних та іншим технічним дисциплінам.


diagram

www.diagram.com.ua

Безкоштовна технічна бібліотека. Ви можете без реєстрації викачати багато цікавих книг, журналів, збірок, електронних довідників, а також схем і сервіс-мануалов (14662 видання, 8100 схем, 73000 статей в пошуку). Бібліотека постійно поповнюється новими матеріалами.


tehlit

www.tehlit.ru

Одна з найбільших безкоштовних бібліотек нормативно-правових документів (стандарти, Гости, норми). Створення і супровід "Техліт" бібліотеки здійснюється за підтримки Інтернет-порталу "ОХОРОНА ПРАЦІ".


ihtika

www.ihtika.net

Даний склад-сховище наукової літератури створений в цілях акумуляції в одному місці всіх наявних в мережі текстів і інших матеріалів (і особливо — філософсько-направлених) з дрібних електронних бібліотек та інших маловідомих сайтів Інтернету, а також робіт окремих сканувальників.  


books ks

www.books.ks.ua

Електронна технічна бібліотека. Книги по електроніці, програмуванню, мікропроцесорній техніці, мікроконтролерам, мережевим технологіям та іншим дисциплінам. Для скачування матеріалів реєстрація не потрібна.


math ru

www.math.ru

Підручники і науково-популярні книги із математики, фізики, історії науки. Багато матеріалів, які стали настольнимі для багатьох шкільних вчителів.Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).