Фонди
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

 

Фонди
Загальний фонд бібліотек ЦБС «Свічадо» складає - більше 370 тис. прим.
Основний фонд
Основний фонд - це універсальне зібрання друкованих видань: книг, брошур, періодичних видань з різних галузей знань українською та російською мовами. Склад фонду відображено у системі карткових каталогів і картотек бібліотек ЦБС та в електронному каталозі бібліотек міста. Щоб знайти необхідний документ треба звернутись до електронного каталогу бібліотек міста, електронного каталогу ЦРБ ЦБС «Свічадо», друкованих каталогів періодичних видань, карткових каталогів (систематичного або абеткового).
Довідково-бібліографічний фонд
Довідково-бібліографічний фонд є частиною довідково-бібліографічного апарату бібліотеки. Він включає бібліографічні та довідкові видання (друковані та електронні). Склад фонду розкрито у системі карткових каталогів і картотек бібліотек та частково в електронному каталозі бібліотек міста. Довідкові та бібліографічні видання представлені в усіх бібліотеках ЦБС.
Фонд періодичних видань
Фонд періодичних видань включає газети і журнали українською та російською мовами. Фонд газет включає центральні та місцеві газети. До фонду журналів входять науково-популярні  та масові видання. Склад фонду періодичних видань представлено у картотеках періодичних видань, а також в електронному виглядах. Газети поточного року та журнали активного попиту (в основному останніх 3-х років видання) знаходяться у читальних залах бібліотек ЦБС «Свічадо».
Фонд документів з бібліотекознавства, бібліографознавства та книгознавства
Фонд, який формується як база для ведення науково-методичної роботи в сфері бібліотекознавства та книжкової справи. У фонді збираються книги, журнали, брошури і видання, що продовжуються українською та російською мовами. Фонд зберігається у відділі іноваційно-методичної діяльності і бібліотечного маркетингу Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо».
Обмінно-резервний фонд
Обмінно-резервний фонд ЦБС «Свічадо» універсальний за змістом. Фонд включає різні види документів російською та українською мовами. Фонд складається з дублетних примірників та непрофільних видань основного фонду бібліотек ЦБС «Свічадо» і служить для книгообміну між бібліотеками ЦБС «Свічадо». Книгообмін здійснюється на основі попередніх заявок від бібліотек та під час безпосереднього відбору в фонді. Обмінно-резервний фонд - це запасний фонд бібліотек ЦБС «Свічадо», основне призначення якого - поповнення діючого фонду бібліотек у випадку втрати або зносу основного примірника. Обмінно-резервний фонд знаходиться за адресою бульвар Р.Роллана, 4 в приміщенні філіалу бібліотеки «Книжкова світлиця».

Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).