Підвищення кваліфікації
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

6b8658Модернізація бібліотечної діяльності потребує від бібліотекарів-практиків постійного удосконалення їх професійного рівня. Серед традиційних форм підвищення кваліфікації найбільш популярними залишаються випробувані багаторічною практикою і дещо модернізовані та наповнені новим змістом семінари (семінари-практикуми, семінари-наради, семінари-тренінги). Популярності набувають творчі лабораторії, майстер-класи, стендові презентації, Дні професійного спілкування. Можливості цих форм навчання дуже великі. Вони дозволяють фантазувати, вносити нове в методику їх проведення.


 

Семінари
 • «Особливості розробки, дизайну та популяризації книжкової виставки» +

  20170302 122829 Нещодавно у Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» завершив роботу семінар з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Централізованої бібліотечної системи Святошинського району. Темою вдосконалення професійних знань стала одна з найпопулярніших форм популяризації документних фондів бібліотек – книжкова виставка: особливості розробки, актуалізація теми, інформаційного формату та дизайну.

  Під час навчань провідний методист ЦБС «Свічадо»

  Читати далі
 • «Публічна бібліотека: модернізація діяльності в контексті часу» +

  20161110_111608 В читальному залі Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо» (бульвар Р.Роллана 13-в) відбувся семінар «Публічна бібліотека: модернізація діяльності в контексті часу» . В семінарі брали участь завідувачі бібліотеками та провідні спеціалісти ЦБС «Свічадо».

  Відкрила зустріч директор ЦБС «Свічадо» Валентина Тімашова. В своєму виступі вона підкреслила, що сучасна бібліотека потребує нового підходу до

  Читати далі
 • «Сучасні підходи до інформаційно-бібліографічного обслуговування» +

  45345 3 25 лютого 2016 р. в читальному залі центральної бібліотеки ЦРБ ЦБС «Свічадо» (бульвар Р.Роллана 13-в) відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до інформаційно-бібліографічного обслуговування». В семінарі брали участь бібліографи ЦБС, працівники ЦРБ «Свічадо».

  Відкриваючи семінар, директор В.М.Тімашова проінформувала присутніх, що модернізація змісту діяльності бібліографічної служби відбувається за такими пріоритетними напрямками: якісне формування

  Читати далі
 • 1
Творчі лабораторії
Дні професійного спілкування
Презентації
Практикуми

Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).