ЦРБ ЦБС "Свічадо"
Централізована бібліотечна система "Свічадо"
Святошинського району міста Києва

Контакти:

Адреса : 03170, м.Київ вул.Р. Роллана, 13-В tsrb svitch

Телефон: 405-10-10

Веб-сайт: http://www.svichado.com.ua

Е -mail: svichado47@ukr.net

Директор : Тімашова Валентина Миколаївна

Заст. директора : Гонда Світлана Миколаївна

 

Розклад роботи:

Щоденно, крім суботи з 1100 до 1900

Неділя з 1100 до 1800

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів)

  

У 1938 році, за ініціативою киян було відкрито масову бібліотеку. Непростим був шлях становлення нашої бібліотеки — від звичайної — до опорної Жовтневого району м. Києва (1967 рік), 1973 рік — Центральна районна бібліотека Ленінградського району. З 1975 року бібліотека носила ім я В. Белінського. 1993 рік - бібліотека отримує сучасну назву — Центральна районна бібліотека "Свічадо".

За свою багаторічну історію бібліотека внесла значний вклад у розвиток культури й освіти не тільки Святошинського району, а й міста Києва. Колектив ЦРБ ЦБС "Свічадо" будує свою діяльність в сучасних умовах так, щоб кожний відвідувач бібліотеки відчував — на нього тут чекають!

Щорічно ЦРБ відвідує близько 6000 користувачів, книжкові фонди налічують більше 67 000 примірників друкованої продукції, книговидача складає 95 000 примірників.

ЦРБ сьогодні це:

 • інформаційний, культурний центр для мешканців Святошинського району та інших районів міста Києва
 • методичний центр для 10 бібліотек Святошинської ЦБС.

До послуг користувачів ЦРБ :

 • інформаційно-бібліографічні послуги широкого спектру
 • можливість замовлення літератури за допомогою МБА та ВСО
 • використання інформаційних технологій та електронних ресурсів, безкоштовні послуги Інтернет
 • кваліфіковані, компетентні, завжди готові допомогти працівники бібліотеки.

image004 1414 image006On-line продовження літератури


Шановні користувачі бібліотеки!

Послуга «Оn-line продовження» дозволяє продовжити термін користування книг (журналів) з фонду бібліотеки ЦРБ ЦБС "Свічадо" (бул. Р.Роллана 13-в) не відвідуючи бібліотеку. Послуга надається читачам бібліотеки, які не мають заборгованості. Продовжити термін користування книгами (журналами) можливо на один місяць (якщо на них немає підвищеного попиту з боку інших читачів). Відправляти запит на продовження книг (журналів) можна в будь-який час. Заявки, що надійшли в неробочий час бібліотеки, будуть виконані на наступний день. Термін повернення документів вважається продовженим, коли ви отримали від бібліотеки відповідне підтвердження на ваш e-mail.

Довідки за телефоном: 405-10-10.

Заповнюючи форму, обов'язково вкажіть свої прізвище, ім'я та по батькові (повністю), а в тексті повідомлення - автора і назву книг або журналів, які бажаете продовжити.

*- Поля обов'язкові до заповнення.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Читацьке об’єднання «50+»

Творче об 'єднання "50 +" створене на базі ЦРБ ЦБС "Свічадо" є складовою загальносистемної програми розвитку та популяризації читання "Книга творить Людину" та об 'єднує різних за віком людей старшого покоління з спільними інтересами та уподобаннями на добровільних засадах.

"50 +" - це об 'єднання талановитих жінок та чоловіків, що ведуть активний спосіб життя і використовують свій вільний час з метою цікавого та змістовного дозвілля. В основі проекту є вивчення історії рідного краю, його культури, мови, ознайомлення з життям і творчістю українських та зарубіжних письменників, діячів культури та мистецтва.14441 1475666
 Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції (березень 2016) "Доля намальована пензлем" 115 років з дня народження Катерини Білокур (грудень 2015)
Основи комп'ютерної грамотності в та роботи в мережі Інтернет (для користувачів старшого віку)

Сучасне життя неможливе без комп'ютерних технологій. Настав час відмовитися від стереотипів. Не потрібно думати, ніби комп'ютер – це іграшка для підлітків або захоплююча задачка для комп'ютерних геніїв. Насправді, він є перепусткою у 21 століття. Для всіх і кожного.4141414 6989686 869698698

Дошка об’яв

 • Отримайте книги з доставкою додому!

  123 turb

  Турбуючись про людей похилого віку, громадян з особливими потребами бібліотеки ЦБС «Свічадо» реалізовують безкоштовну послугу «Книга-додому».

  Якщо Ви любите читати, але в силу несприятливих погодних умов не маєте фізичної змоги завітати у книгозбірню – скористайтеся послугою.

  Що для цього потрібно:

  1. Зателефонувати до бібліотек.
  2. Назвати свою адресу та книги, які хочете прочитати.
  3. Отримати повідомлення від бібліотекаря про час зустрічі.
 • Шановні користувачі!

  Зверніть увагу!

  У розкладі роботи бібліотеки зміни!

  19.08.2017 — бібліотека працює для користувачів з 1100 до 1900.

  24, 25, 26 серпня бібліотека не працює.

  З 27 серпня бібліотека працює за звичним графіком.

  Адміністрація

 • Сьогодні Центральна районна бібліотека (бульвар Р.Роллана 13-в) активно готується до ремонту. Відбувається переміщення актуальної частини документних фондів у приміщення за адресою: бульвар Р.Роллана 4, де і відбуватиметься обслуговування користувачів на період капітального ремонту приміщення.

  Шановні святошинці!

  Ми запрошуємо до співпраці волонтерів - всіх, хто готовий допомогти бібліотеці з переміщенням та перевезенням книжкових фондів, меблів. За інформацією можна звернутись за тел.: 405-10-10.

 • 1
 • 2
 • 3

Режим роботи

Часи роботи:

з 11.00 до 19.00.

Неділя: з 11.00 до 18.00.

Вихідний день: субота.

Останній день місяця - санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).